درباره ما

سوپرمارکت آنلاین هایپرکا با تمرکز بر فروش اینترنتی خواروبار و محصولات مصرفی روزانه از مهر ماه ۱۳۹۵ آغاز به کار کرد. همزمان با افزایش تنوع نوع و برند محصولاتمان، شروع به گسترش مناطق تحت پوشش خود کردیم و امروز سرویس تحویل رایگان هایپرکا تقریبا در اکثر نقاط تهران فعال است.

البته هایپرکا چیزی بیش از خرید اینترنتی از یک سوپرمارکت است. خرید شما در هایپرکا همیشه و بدون استثنا با تخفیف و گاهی با تخفیف های بیش از ۵۰ درصد همراه است. ما کالای مورد نیاز شما را از معتبرترین فروشگاه های زنجیره ای در تهران تهیه کرده، در کمترین زمان ممکن و بدون دریافت هزینه، درب منزل، به محل کار و هر کجای دیگری که بخواهید ارسال می کنیم.

برخلاف خرید و سفارش تلفنی کالا، در خرید از سوپرمارکت اینترنتی با مواردی مانند تغییر قیمت، آسیب دیدگی، کمبود یا از قلم افتادگی کالا و … مواجه نخواهید شد. سفارش آنلاین کالای شما در “سبد خرید” ذخیره شده، بدون هیچ تغییری خریداری و به آدرسی که می خواهید ارسال می شود.

هر کجا که باشید می توانید به راحتی و با مراجعه به آدرس اینترنتی و یا استفاده از اپلیکیشن اندرویدی هایپرکا سفارش خود را ثبت و کالای مورد نظرتان را دریافت کنید.

نظرات و پیشنهادات شما ارزشمندترین سرمایه برای ما است. هایپرکا امیدوار است با دریافت دیدگاه های شما هرچه سریعتر در مسیر بهبود خدمات حرکت کند.

برای ثبت نظر و پیشنهاد می توانید از طریق صفحه تماس با ما اقدام نمایید.